ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ – Ν. ΓΑΒΡΙΗΛ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ

Permanent
  • Post Date: June 19, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Qualification Bachelor Degree
  • Company Ν. ΓΑΒΡΙΗΛ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ
Job Description

Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Εταιρεία Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ, που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

  • ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Επιμέτρηση – Κοστολόγηση εργασιών
  • Αξιολόγηση προσφορών υπεργολάβων / προμηθευτών
  • Ετοιμασία συμβολαίων υπεργολάβων / προμηθευτών
  • Ετοιμασία επιστολογραφίας
  • Συμμετοχή στην μελέτη και ετοιμασία προσφορών
  • Συμμετοχή στην ετοιμασία πιστοποιητικών πληρωμής Εργολάβου ή/και υπεργολάβων / προμηθευτών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι με Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Επιμετρητή Ποσοτήτων
  • Μέλος Ε.Τ.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ε.