Μηχανικό/Τεχνικό Αυτοκινήτων για το συνεργείο στην Λευκωσία – MICHAEL’S AUTOMOTIVE LTD

Full Time
  • Post Date: May 21, 2021
  • Apply Before: June 21, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Industry for the position Automotive
  • Contact Person Άκης Χαραλάμπους
  • Company MICHAEL'S AUTOMOTIVE LTD

Η εταιρεία Michaels Automotive ltd ζητά να προσλάβει Μηχανικό Αυτοκινήτων για το συνεργείο αυτοκινήτων στην Λευκωσία.

Προσόντα:

•Να είναι απόφοιτος/ες τεχνικής ή αλλης σχολής Μηχανολογίας

•Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

•Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

•Συντήρηση οχημάτων

•Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή ή αλλου ίδους διαγνωστικό

•Επιδιόρθωση οχημάτων

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση : [email protected]

309333

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Car Electricians, Car Engineers, jobs.