Μάγειρες/Μαγείρισσες – Oniro By The Sea

Full Time
  • Post Date: June 10, 2021
  • Apply Before: July 10, 2021
  • Location cyprus, paphos
  • Position Others
  • Industry for the position Restaurants / Cafes
  • Company Oniro By The Sea

Το εστιατόριο Oniro By The Sea στην Περιοχή Πέγεια της Πάφου αναζητά Έμπειρους/ες Μάγειρές/ Mαγείρισσες για να στελεχώσει την ομάδα του.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και εκτέλεση συνταγών σύμφωνα με τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων
  • Παραλαβή και αποθήκευση πρώτων υλών
  • Υπεύθυνος/η για την διατήρηση της άψογης εικόνας του χώρου της κουζίνας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία σε ζεστή και κρύα κουζίνα
  • Γνώση Ελληνικής ή/και Αγγλικής Γλώσσας
  • Προσφέρουμε ελκυστικό πακέτο απολαβών

Τηλέφωνο Επικοινωνίας : 0035799372255

Aποστολή Βιογραφικών: [email protected]

313483

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Cooks / Confectioners, jobs.