Λογιστής / Λογίστρια – GEORGIOS AFXENTIOU RESEARCH LABORATORY LIMITED

Full Time
  • Post Date: July 20, 2021
  • Apply Before: August 20, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Accounting
  • Contact Person Georgios Afxentiou
  • Company GEORGIOS AFXENTIOU RESEARCH LABORATORY LIMITED

Το Ερευνητικό Εργαστήριο Γεώργιος Αυξεντίου Λτδ εκ μέρους Λογιστικού γραφείου, με έδρα την Λευκωσία, προσφέρει μια θέση λογιστή/λογίστριας με πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση στοιχείων σε μηχανογραφημένο σύστημα.
  • Προετοιμασία για έλεγχο από ελεγκτή.
  • Καλή γνώση του λογισμικού Microsoft Excel και Microsoft Word.

Προσόντα:

Απόφοιτος/η στον κλάδο Λογιστικής (BA in Accounting) ή στο στάδιο παράδοσης τελικής εργασίας για την απόκτηση πτυχίου Λογιστικής.

Ωράριο εργασίας: 08:00 – 16:00

Ακαθάριστος μισθός: Ξεκινά από 1.200 ευρώ αναλόγως προσόντων και θα προσφέρεται 13ος μισθός.

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] με τίτλο ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ.

321151

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Accountants, jobs.