Λογιστής/Λογίστρια

Job Overview

  • Qualifications Certificate, Diploma
  • Industry Accounting
  • Experience 5 Years
  • Contact Email [email protected]

Όμιλος εταιρειών στη Λεμεσό ζητά να προσλάβει άμεσα  άτομο με πείρα στη θέση του Λογιστή/Λογίστριας για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Έκδοση τιμολογίων και διαχείριση πληρωμών
  • Ετοιμασία οικονομικών καταστάσεων και ΦΠΑ
  • Παρακολούθηση τραπεζικών συναλλαγών
  • Οικονομική διαχείριση έργων του Ομίλου
  • Άλλα λογιστικά καθήκοντα αναλόγως αναγκών

Προσόντα:

  • Πτυχιούχος Λογιστικής Higher LCCI ή CAT
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών.
  • Πολύ καλή γνώση Ms Office (Word, Excel)
  • Γνώση / Εξοικείωση με λογιστικά προγράμματα
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα, οργανωτική δεξιότητα και εργατικότητα

Ωράριο εργασίας : Δευτέρα – Παρασκευή 9:00 – 13:00  13:30 – 17:30

Ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email [email protected]

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies