Λογιστής / Λογίστρια

Full Time
  • Post Date: September 10, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 2 Years
  • Position Others
  • Qualification Master’s Degree
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Accounting
  • Contact Person Victor Hadjikyriacou
  • Company VAKIS ASSOCIATES

Ζητείται άτομο για μόνιμη απασχόληση σε Όμιλο Εταιριών (2) που ασχολούνται με Αρχιτεκτονικές Υπηρεσίες και μικρή Αγροτουριστική Μονάδα ΄΄Απόκρυφο” με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Κάτοχος διπλώματος LCC Intermediate / Higher
  • Με πολύ καλές γνώσεις Η/Υ, ηλεκτονικη αλληλογραφία και ιδιαίτερα σε προγράμματα Microsoft Excel & Word
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση για τουλάχιστο 2 χρόνια
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική & Αγγλική γλώσσα

Καθήκοντα:

  • Διαχείρηση λογιστηρίου αρχιτεκτονικού γραφείου (6-8 άτομα) και μικρής ξενοδοχειακής μονάδας (15-17 κλίνες)
  • Ετοιμασία καταστάσεων και αναφορών για ετήσια Audit και 3 μηναία VAT
  • Καθημερινές εισπράξεις από πελάτες ξενοδοχείου μέσο JCC και τραπεζικού εμβάσματος
  • Εβδομαδιαίες παραγγελίες και πληρωμές σε προμηθευτές της μονάδας
  • Έλεγχος τιμολογίων πελατών και πέρασμα στο ηλεκτονικό σύστημα της εταιρίας (Logisoft)
  • Διαχείριση ”petty cash”
  • Eλεγχος τραπεζικών λογαριασμών – ”Bank reconciliation”

‘Ωρες λειτουργίας γραφείου:

Δευτέρα – Παρασκευή 08:00 – 13:30  14:30 – 17:30

Τετάρτη  08:00 -14:00

Αιτήσεις με πλήρες βιογραφικό να αποσταλούν στο:

[email protected]