Λειτουργός Υποδοχής-receptionist

Job Overview

  • Qualifications Certificate
  • Position Officer
  • Industry Museums and Institutions
  • Experience Fresh
  • Contact Person Dimitrios Mavropoulos
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρεία D.M. Cyprus Historic & Classic Motor Museum Ltd στη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Λειτουργού Υποδοχής για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

-Θερμή και ευγενική υποδοχή των πελατών.

-Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.

-Οργάνωση γραφείου.

-Κλείσιμο και παράδοση ελεγμένου ταμείου του Μουσείου.

Απαραίτητα προσόντα:

-Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά).

-Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Microsoft Office, internet).

-Ικανότητα γρήγορης εκμάθησης και προσαρμογής.

-Άριστες επικοινωνιακές δυνατότητες.

-Ευχάριστη προσωπικότητα και ακέραιος χαρακτήρας.

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο  [email protected]

Cyprus Motor Museum

Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Category CARS

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies