Λειτουργός Πωλήσεων – Pergamos Cosmopolitan Living – Pantelis Katelaris & Co Ltd

Permanent
  • Post Date: February 2, 2021
  • Apply Before: March 2, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Position Officer
  • Company Pantelis Katelaris & Co Ltd

Η Εταιρεία ΠΕΡΓΑΜΟΣ  δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων για το κατάστημά της στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία στο τμήμα Cosmopolitan Living με έπιπλα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου και Home Decor.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα
  • Δεξιοτεχνία και αγάπη για τη διακόσμηση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Κάτοχος Πτυχίου Marketing / Interior Design και προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών marketing
  • Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ της εταιρείας στα κεντρικά γραφεία
  • Ετοιμασία οικονομικών προσφορών
  • Ετοιμασία παραγγελιών

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα – Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο (Τετάρτη off)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email : [email protected] ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων – Μακεδονίτισσα – Cosmopolitan Living ”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

283519

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Dealers / Shops, jobs.