Λειτουργός Πωλήσεων – Marketing (Λεμεσός)

Full Time
  • Post Date: January 7, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Qualification Certificate
  • Industry for the position Retail stores
  • Company Pantelis Katelaris & Co Ltd

Η Εταιρεία ΠΕΡΓΑΜΟΣ δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων – Marketing για το κατάστημά της στην Λεμεσό, στο τμήμα Home Décor και επίπλων εσωτερικού και εξωτερικού χώρου.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα
  • Δεξιοτεχνία στη διακόσμηση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Κάτοχος Πτυχίου Marketing και προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώσεις σχεδιαστικού προγράμματος θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των προϊόντων του τμήματος
  • Καθημερινή επίβλεψη του τμήματος και τοποθέτηση επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ
  • Ετοιμασία οικονομικών προσφορών

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (2 Τετάρτες τον μήνα 09:00 – 14:00 και 2 Τετάρτες τον μήνα all day Off)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο Email: [email protected] ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων – Marketing για το τμήμα Home Décor και επίπλων εσωτερικού και εξωτερικού χώρου – Λεμεσός”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Cashiers, Customer Service, Marketing / PR / Social Media, Retail sales, Sales, jobs.