Λειτουργός Πωλήσεων Μακεδονίτισσα – Cosmopolitan Living – Pantelis Katelaris & Co Ltd

Full Time
  • Post Date: August 31, 2020
  • Apply Before: October 1, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Gender Both
  • Industry for the position Retail stores
  • Company Pantelis Katelaris & Co Ltd

Η Εταιρεία ΠΕΡΓΑΜΟΣ δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων για το κατάστημά της στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία στο τμήμα Cosmopolitan Living με έπιπλα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου και Home Decor.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα
  • Δεξιοτεχνία στη διακόσμηση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Κάτοχος Πτυχίου Interior Design ή Marketing, καθώς και προϋπηρεσία στις πωλήσεις επίπλων ή άλλου συναφή κλάδου, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών με εισηγήσεις και προτάσεις διακόσμησης
  • Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ετοιμασία οικονομικών προσφορών
  • Καταχώρηση και διαχείριση παραγγελιών
  • Ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος
  • Διατήρηση του εκθετηρίου σε άριστη κατάσταση (καθαριότητα, διακόσμηση κτλ).
  • Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ της εταιρείας στα κεντρικά γραφεία

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (2 Τετάρτες τον μήνα 09:00 – 14:00 και 2 Τετάρτες τον μήνα all day Off)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email : [email protected] ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων Μακεδονίτισσα – Cosmopolitan Living ”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.