Λειτουργός Πωλήσεων – Διαχείριση Γραφείου – Lambrileta Ltd

Full Time
  • Post Date: February 11, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Gender Both
  • Industry for the position Building Materials
  • Company Lambrileta Ltd

Η εταιρεία Lambrileta δραστηριοποιείται στον τομέα της πώλησης κεραμιδιών, κεραμικών, γρανιτών και μαρμάρων και δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στη θέση Λειτουργός Πωλήσεων – Διαχείριση Γραφείου για το κατάστημα της στη Λευκωσία.

Περιγραφή θέσης:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ετοιμασία προσφορών
  • Διαχείριση παραγγελιών και παραδόσεων πελατών
  • Έκδοση τιμολογίων και αποδείξεων
  • Εισπράξεις και διαχείριση χρεωστών
  • Οργάνωση καθημερινότητας καταστήματος σε συνεργασία με εργοστάσιο

Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου
  • Καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Τίμιος και εργατικός χαρακτήρας

Απολαβές:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Καλό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής ανάπτυξη δεξιοτήτων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Business Administration, Sales, Secretarial, jobs.