Λειτουργός πωλήσεων

Permanent
  • Post Date: January 3, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Marketing and Advertising
  • Contact Person Έλενα Χατζηβασίλη
  • Company RPS Promotions PLC

Εταιρεία διαφημιστικών δώρων ζητά Λειτουργό Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση για Λευκωσία και Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρίας.
  • Επικοινωνία με εταιρικούς πελάτες.

Προσόντα:

  • Βασικές γνώσεις για Πωλήσεις και Μάρκετινγκ.
  • Εμπειρία στις πωλήσεις 2 χρόνων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

Απολαβές:

Βασικός μισθός, προμήθεια επί των πωλήσεων, φιλοδώρημα καλών υπηρεσιών κ.α.

Για επικοινωνία τηλεφωνήστε στο τηλέφωνο 22382000 (κα Έλενα Χατζηβασίλη) ή στείλτε το βιογραφικό σας στο [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Advertising, Marketing / PR / Social Media, Sales, Sales Representatives, jobs.