Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Full Time
  • Post Date: July 24, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Industry for the position Sales
  • Company Hercules Group

Η εταιρεία μας αναζητά Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών για τα κεντρικά γραφεία μας στην Λεμεσό, για μόνιμη και μακροχρόνια απασχόληση.

Καθήκοντα
Customer Service Executive

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πραγματοποίηση πωλήσεων
  • Αύξηση πελατείας

Προσόντα

  • Εμπειρία στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών
  • Αρίστη Γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης Microsoft Office
  • Επικοινωνιακά χαρακτηριστικά
  • Ευγένεια και υπομονή

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, συμπεριλαμβανομένου σταθερού μισθού και προμήθειας επί των πωλήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλώ όπως αποστείλουν το cv τους στο [email protected] ή όπως τηλεφωνήσουν στο 99205454
www.hercules-group.com

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Customer Service, Sales, Sales Representatives, jobs.