Λειτουργός Έκδοσης Εισιτηρίων ΙΑΤΑ – GTL GOLDEN TRAVEL LTD

Permanent
  • Post Date: September 18, 2020
  • Apply Before: November 18, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 1 Year
  • Qualification Diploma
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Leisure, Travel & Tourism
  • Contact Person Μαρία Χωματα Παπαντωνίου
  • Company GTL GOLDEN TRAVEL LTD

Η εταιρεία GOLDEN TRAVEL LTD ζητά να προσλάβει προσωπικό, για το τμήμα του Ticket counter στη Λεμεσό.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής Γλώσσας.
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ

Προϋπηρεσία σε ΙΑΤΑ Τουριστικό Γραφείο και Γνώσεις Λογιστικής θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα: Έκδοση εισιτηρίων, κρατήσεις και έλεγχος των αντίστοιχων λογαριασμών.

Αποστείλατε Βιογραφικό Σημείωμα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο : [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Tourism / Tourist Studies, jobs.