Λειτουργός αποθήκης /Οδηγός Reach Truck – M.Papapetrou Ltd

Job Overview

Η εταιρία Μ.Παπαπέτρου Λτδ ζητά να προσλάβει άμεσα υπεύθυνο άτομο για την θέση λειτουργού αποθήκης Οδηγού Reach Truck στην αποθήκη μας Λευκωσία

  • Καθήκοντα 
  1. Φόρτωση /εκφόρτωση εμπορευμάτων και με την χρήση μηχανιμάτων και ειδικά Reach Truck
  2. Παραλαβές , τακτοποίηση , αποθήκευση εμπορευμάτων, οργάνωση και ομαλή λειτουργία της αποθήκης
  3. Ετοιμασία παραγγελιών
  4.   Διανομή προιόντων εφόσον χρειαστεί
  • Προσόντα 
  1. Γνώση περονοφόρου Reach Truck για ύψος + 7 μέτρα και εργασιακή εμπειρία σε αποθήκη
  2. Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  3. Δίπλωμα οδήγησης
  4. Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητ με οργανωτικές ικανότητες συντονισμού εργασιών
  • Μισθός αναλόγως προσόντων , 13ος μισθός
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στέλνουν βιογραφικό στο e-mail [email protected]
Apply for this job
Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies