Λειτουργός Αποθήκης

Job Overview

Η εταιρεία Maouris Oikoset, με έδρα τη Λευκωσία, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των επενδύσεων τοίχων και δαπέδων, ειδών υγιεινής, κουζίνων και τεχνικών λύσεων, ζητά λειτουργό αποθήκης για το τμήμα Logistics.

Καθήκοντα – Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία παραγγελιών βάση πλάνου (Picking)
  • Τοποθέτηση υλικών σε παλέτες μεταφοράς
  • Έλεγχος υλικών πριν την φόρτωση
  • Καταμέτρηση υλικών στα ράφια (Stock Taking)
  • Παραλαβή Εμπορευμάτων
  • Διαχείριση Επιστροφών
  • Τακτοποίηση ραφιών και υλικών βάση προδιαγραφών

 Προσόντα – Δεξιότητες

  • Ακρίβεια στην τήρηση του προγράμματος προετοιμασίας παραγγελιών
  • Ικανότητα εκτέλεσης πλάνου
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Η άδεια χρήσης περονοφόρου (Forklift), θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

 Απολαβές και Ωφελήματα

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών, 13ο μισθό & ταμείο προνοίας με την πάροδο έξι μηνών συνεργασίας.

Υποβολή αιτήσεων μέσω email στο [email protected]

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies