Λειτουργός Ανθρώπινου Δυναμικού / Υπεύθυνος/η Λειτουργιών (Διπλός Ρόλος) (HR Officer / Operations Manager) (Dual Role)

Job Overview

Αλυσίδα καταστημάτων με έδρα την Λεμεσό η οποία ασχολείται με καλλυντικά ζητά να προσλάβει λειτουργό Ανθρώπινου Δυναμικού (HR Officer) / Operations Manager (διπλός ρόλος) για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Διαχειρίζεται τη διαδικασία πρόσληψης και επιλογής υποψήφιων εργαζομένων και έλεγχος καλής λειτουργίας των καταστημάτων.
  • Εμπλέκεται στη διεκπεραίωση του προγράμματος εργασίας του προσωπικού.
  • Γεφυρώνει την διαχείριση και της σχέσεις των υπαλλήλων, αντιμετωπίζοντας αιτήματα και άλλα ζητήματα.
  • Οργανώνει και υλοποιεί το πρόγραμμα αξιολόγησης των υπαλλήλων..
  • Επιβλέπει και εξασφαλίζει την συμμόρφωση των υπαλλήλων στους κανόνες συμπεριφοράς, εμφάνισης και εσωτερικών διαδικασιών της εταιρείας.
  • Συνεργάζεται άμεσα με την διεύθυνση και τους τμηματάρχες για επίλυση θεμάτων Ανθρώπινου Δυναμικού (HR Officer) / Operations Manager.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Διπλωματούχος με εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 4 ετών ως υπεύθυνο/η Ανθρώπινου Δυναμικού(HR Officer)   / Operations Manager.
  • Γνώση συστημάτων και βάσεων Ανθρώπινου Δυναμικού (HR Officer)  / Operations Manager.
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ικανότητας ακρόασης, διαπραγμάτευσης, παρουσίασης και διαχείριση αποτελεσματικών διαπροσωπικών σχέσεων / κρίσεων.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Δίπλωμα Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου (όχι αυτόματο) απαραίτητο.

Στείλτε τα βιογραφικά σας στην διεύθυνση: [email protected]

Email Me Jobs Like These
Showing 1–6 of 589 jobs
Company Information

Contact Us