Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών/Λογιστή

Full Time
  • Post Date: November 19, 2019
  • Apply Before: December 19, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 2 Years
  • Position Officer
  • Qualification Diploma
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Female
  • Industry for the position Automotive
  • Contact Person Ανδρέας Παππούς
  • Company P. C. Hightech Carfix Center LTD

Η εταιρεία P.C. Hightech CarFix Center Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη

Customer Care Officer/Accountant

Καθήκοντα

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών με επαγγελματισμό και υπευθυνότητα
  • Οργάνωση γραφείου και χώρου υποδοχής
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ραντεβού
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τις υπηρεσίες της εταιρείας
  • Λογιστική και γραμματειακή υποστήριξη: έκδοση τιμολογίων, είσπραξη λογαριασμών, υποβολή παραγγελιών, καταχώρηση και ενημέρωση δεδομένων στο λογισμικό σύστημα, αρχειοθέτηση εγγράφων και σύνταξη επιστολών.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές και πιστοποιητικό Higher στη Λογιστική
  • Πανεπιστημιακός τίτλος στην Διοίκηση Επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άτομο δραστήριο, ενθουσιώδες, μεθοδικό, με οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα, εχεμύθεια, αποτελεσματικότητα
  • Διάθεση για συνεχή εκπαίδευση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση υπολογιστών (MS Office, excel, word, Internet)

Όλες οι αιτήσεις θα παραμείνουν εμπιστευτικές. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]