ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΝΟΜΙΚΟΥ ΒΟΗΘΟΥ

Job Overview

Ο Σύνδεσμος Εργολάβων Οικοδομών Κύπρου (Σ.Ε.Ο.Κ.), ζητά να προσλάβει Νομικό Βοηθό με τα πιο κάτω προσόντα, καθήκοντα και ωφελήματα:

  1. Απαιτούμενα Προσόντα
    • Κάτοχος Πτυχίου Νομικής.
    • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, (MS Office (Word, Excel, PowerPoint, κ.α.).
    • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία – Γραφή).
    • Άριστες γραμματειακές και οργανωτικές δεξιότητες.
    • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας
    • Ως πρόσθετα προσόντα θα θεωρηθούν, τίτλοι σπουδών ή πείρα σε Διαχείριση Συμβολαίων (Contract Administration) ή Δίκαιο Κατασκευών (Construction Law).
Αιτητές που δεν πληρούν τα προσόντα ή αιτήσεις στις οποίες δεν επισυνάπτονται τα απαραίτητα δικαιολογητικά δεν θα αξιολογούνται.

  1. Καθήκοντα Ευθύνες

    • Σύνταξη αλληλογραφίας.
  • Σύνταξη ενημερωτικών σημειωμάτων για σχετικές νομοθεσίες
  • Τήρηση Πρακτικών Συναντήσεων/ Συνεδριάσεων.
      • Τήρηση αρχείου.
      • Διεξαγωγή Σεμιναρίων, Ημερίδων.
      • Επικοινωνία με Μέλη.
      • Υποστήριξη Μελών σε συναφή θέματα.

  1. Απολαβές – Ωφελήματα

  • Αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Ταμείο Προνοίας
  • 13ος  Μισθός

Αιτήσεις (τυπώστε από https://www.oseok.org.cy/modules/news/datafiles/FILE_7412C3-BEAB6E-DFB40E-D023D6-27575E-1D4834.pdf ),  συνοδευόμενες με βιογραφικό σημείωμα και ανάλογα αποδεικτικά, να αποστέλλονται στην Ηλεκτρονική Διεύθυνση [email protected],  μέχρι τις 28/10/2021.

Αίτηση η οποία δεν έχει συμπληρωθεί στο σύνολο της δεν θα αξιολογείται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας.

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies