ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ-ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ-FFH FARMER’S FRESH – FFH FARMERS FRESH AND HEALTHY PRODUCTS LTD

Full Time
  • Post Date: April 9, 2021
  • Apply Before: May 9, 2021
  • Location cyprus, larnaca
  • Experience Fresh
  • Position Officer
  • Qualification Certificate
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Grower and Trader
  • Contact Person Kyriacos Phylactou
  • Company FFH FARMERS FRESH AND HEALTHY PRODUCTS LTD

H FFH Farmer’s Fresh & Healthy Products Ltd ζητά να προσλάβει άτομο για κάλυψη αναγκών για το λογιστήριο στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στη Λάρνακα.

ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΕΣ

  • Λογιστική καταχώρηση παραστατικών και πληρωμών/εισπράξεων στο λογισμικό της εταιρείας
  • Συμφιλίωση λογαριασμών τραπεζών,πελατών και προμηθευτών
  • Έκδοση παραστατικών
  • Καθήκοντα ταμία όπου και όταν υπάρχει ανάγκη
  • Συγκεντρωση και αρχειοθέτηση των απαιτούμενων παραστατικών

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ,ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος στην κατηγορία Accounting & Finance
  • Καλή Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Windows,Word,Excel)
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας αλλά και ικανότητα να εργάζεται ανεξάρτητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια,συνέπεια

ΩΦΕΛΗΜΑΤΑ/ΟΡΟΙ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Εξαήμερη εργασία

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλλουν το βιογραφικό σημείωμα τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση Λόγω του μεγάλου όγκου των αιτήσεων που λαμβάνουμε, θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη.Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

303199

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Accountants, jobs.