Κενή Θέση Διευθυντή/τριας Ελέγχων – CSC CHRISTODOULOU

Full Time
  • Post Date: February 5, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Industry for the position Accounting
  • Company CSC CHRISTODOULOU

Λόγω της επικείμενης επέκτασης του οίκου μας στη Λευκωσία, δεχόμαστε αιτήσεις για την πλήρωση της θέσης του/της  Διευθυντή/τριας Ελέγχων – Γραφείου Λευκωσίας:
Προσόντα

  • Κάτοχος επαγγελματικού τίτλου FCCA, FCA ή ισότιμου προσόντος.Κάτοχος άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος από τον ΣΕΛΚ
  • Πέντε ή περισσότερα χρόνια διευθυντικής πείρας σε ελεγκτικό οίκο στην Κύπρο, στο τμήμα ελέγχων ή ως αυτοτελώς    εργαζόμενος.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα

  • Διοίκηση του γραφείου ΛευκωσίαςΕποπτεία τμήματος ελέγχου/ Επισκόπηση διαδικασιών ελέγχου
  • Οργάνωση ελέγχων μεγάλων πελατών του οίκου
  •  Συνεδριάσεις με πελάτες του οίκου

Απολαβές και ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αμοιβής και καθεστώς κινήτρων μετοχών
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως, μέχρι 14 Φεβρουαρίου 2020, αποστείλουν λεπτομερές βιογραφικό σημείωμα στον υπεύθυνο προσωπικού, μέσω e-mail:    [email protected]

Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν ως άκρως εμπιστευτικές.

Για περισσότερες πληροφορίες για τον οίκο  απευθύνεστε στην ιστοσελίδα  www.cschristodoulou.com

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Accountants, International Relations / Economists, jobs.