Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Φωτοβολταικά Συστήματα

Full Time
  • Post Date: May 16, 2018
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Construction
  • Company ERGO HOME ENERGY LTD

Λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων της, η ERGO HOME ENERGY LTD ζητά για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση.

Ελάχιστα απαιτούμενα προσόντα:

  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος (ΕΤΕΚ) Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
  • Πιστοποιητικό ικανότητας Ηλεκτρολόγου Μηχανικού 2ης τάξης από την Ηλεκτρομηχανολογική Υπηρεσία.
  • Καλή γνώση και χρήση AutoCAD, XL, Word.
  • Βασική εμπειρία σε Φωτοβολταϊκά συστήματα.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, λευκό πανικό Μητρώο και άδεια οδήγησης.

Καθήκοντα:

  • Ηλεκτρολογική Μελέτη, Εγκατάσταση και συντήρηση φωτοβολταϊκών συστημάτων.

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέχρι τις 21/05/2018, στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] ή στο Fax:22-256716 ή επικοινωνήσετε μαζί μας στο 22-505404.