ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ – L.LOUVIAS & SONS ELECTRICAL LTD

Full Time
  • Post Date: June 9, 2021
  • Apply Before: July 9, 2021
  • Location cyprus, larnaca
  • Experience 5 Years
  • Gender Male
  • Industry for the position Electrical/Electronic Manufacturing
  • Contact Person Christodoulos
  • Company L.LOUVIAS & SONS ELECTRICAL LTD

Η εταιρεία Louvias ιδρύθηκε το1988, έχει ως έδρα τη Λάρνακα και ειδικεύεται στις ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις και εξοπλισμό.

Λόγω αύξησης του κύκλου εργασιών ζητούνται Έμπειροι Ηλεκτρολόγοι Ολικής Απασχόλησης (F/T).

Καθήκοντα

•Να διαβάζει ηλεκτρολογικά διαγράμματα

•Να εγκαθιστά σύρματα και ηλεκτρολογικά συστήματα.

•Να αναγνωρίζει και να επιδιορθώνει βλάβες

Προσόντα

•Η εμπειρία θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

•Τελειωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

•Άδεια οδήγησης.

•Επαγγελματισμός.

Παρέχονται

•Ικανοποιητικός μισθός

•Εκπαίδευση

Στοιχεία επικοινωνίας

•Τηλέφωνο: +357 96 228022

•Email: [email protected]

313315

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Electricians, jobs.