Πωλητής/Πωλήτρια

Job Overview

Κύρια καθήκοντα

  • Μελέτη των προϊόντων της εταιρείας
  • Αναγνώριση ευκαιριών στην αγορά
  • Προσέγγιση νέων πελατών για προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
  • Διατήρηση υφιστάμενων πελατών
  • Διευθέτηση επισκέψεων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες
  • Συντονισμός με εσωτερικά τμήματα για την σωστή εξυπηρέτηση των πελατών

Προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ενθουσιώδης χαρακτήρας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Βασική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office)
  • Εμπειρία στο κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου με ικανότητα μετακίνησης Παγκύπρια

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Προοπτική εξέλιξης σε μία σύγχρονη και ανερχόμενη εταιρεία
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Ωράριο εργασίας:

  • Δευτέρα – Παρασκευή, 08:00 -17:00
Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies