Ιατρικός Επισκέπτης – S. Stylianou Medisupplies Ltd

Full Time
  • Post Date: February 28, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 2 Years
  • Qualification Diploma
  • Industry for the position Sales
  • Company S. Stylianou Medisupplies Ltd

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων με έδρα την Λεμεσό, ζητά να προσλάβει ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ για εξυπηρέτηση των επαρχιών Λεμεσού και Πάφου,  με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση ιατρικών προϊόντων μέσω επισκέψεων σε νοσοκομεία, ιατρεία, κτλ.
  • Εξυπηρέτηση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Ανεύρεση νέου πελατολογίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Ιατρικού Επισκέπτη ή Νοσηλευτικής σχολής ή Τεχνικού ιατρικών οργάνων ή άλλου συναφή κλάδου.
  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοικοι Λεμεσού
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης και διαπραγμάτευσης
  • Εργατικότητα, υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα διαχείρισης σχέσεων με πελάτες,
  • Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή 08:00-13:00 & 15:00-18:00 (χειμώνα) & 16:00-19:00 (καλοκαίρι).

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ στο email [email protected] ή Φαξ: 25384540.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Medical Representative, Nurses, Sales, Sales Representatives, jobs.