Η εταιρία HANDY SPA ζητά για άμεση πρόσληψη εκτελεστική γραμματέα

Job Overview

  • Qualifications Diploma, Bachelor Degree
  • Industry Cosmetics
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρία Βιολογικών προϊόντων HANDY SPA που ειδικεύεται στο τομέα Βιολογικής  Αισθητικής ζητά για άμεση πρόσληψη εκτελεστική γραμματέα για Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση γραφείου.
  • Αλληλογραφία / Emails / τηλέφωνα.
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγράφων.
  • Έκδοση τιμολογίων, παραγγελίες και πληρωμές προμηθευτών.
  • Επικοινωνία με πελάτες.

Προσόντα:

  • Πάθος για τον κόσμο της ομορφιάς και της υγείας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ- ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Αγάπη για τα ζώα, και το περιβάλλον
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρειες
  • Ικανότητα στο να θέτει προτεραιότητες
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο ωφελημάτων 1500€ αναλόγως προσόντων.
  • Η θέση είναι για πλήρη ή μερική απασχόληση, με πενθήμερη εργασία.

Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων

στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] αναφέροντας τη θέση  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ.

–   Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies