Γραμματειακό Προσωπικό σε Ιατρείο

Full Time
  • Post Date: July 27, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Position Officer
  • Qualification Diploma
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Medical
  • Company Ιατρείο

Ιατρείο στην Π. Δευτερά ζητά να προσλάβει γραμματειακό προσωπικό για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης.
  • Προγραμματισμός ραντεβού εξεταζομένων.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων.
  • Διαχείριση συστήματος ΓεΣΥ.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ευχάριστη παρουσία με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.Ευγενική προσωπικότητα με επαγγελματισμό και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών σε ένα δυναμικό περιβάλλον.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος ή Διπλώματος Γραμματειακών Σπουδών.

Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να είναι σε θέση να εργάζονται στο ωράριο εργασίας του ιατρείου (Δευτέρα – Παρασκευή: 8:30-13:00, 15:15-19:30 & Πέμπτη 8:30-13:30)

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο [email protected] μέχρι την Παρασκευή 2 Αυγούστου 2019.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Business Administration, Secretarial, jobs.