Γραμματέας Υποδοχής – Panayiotides and Sons LTD

Full Time
  • Post Date: February 13, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Qualification Diploma
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Marketing and Advertising
  • Contact Person Mr. Constantinos Panayiotides
  • Company Panayiotides and Sons LTD

Η εταιρία ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ, λόγο του αυξημένoυ κύκλου εργασιών της, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της ακόλουθης θέσης.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ

Απαιτούμενα Προσόντα:
Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικός χαρακτήρας, δυνατότητα εργασίας υπό πίεση

Οργανωτικά προσόντα

Άριστη γνώση Η/Υ και ιδιαίτερα λογισμικού Office, Excel, email

Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο

Απόφοιτος Λυκείου

Καθήκοντα και Ευθύνες:

Υποδοχή

Χειρισμος τηλεφωνικου κεντρου

Οργάνωση παραγγελιων παραδόσεων και παραλαβών

Αρχειοθέτηση

Απολαβές:

Προσφέρονται ελκυστικά πακέτα απολαβών ανάλογα με τα προσόντα και την πείρα των υποψηφίων για ολική απασχόληση.

Αιτήσεις:
Παρακαλούμε όπως το βιογραφικό σας σημείωμα να αποστέλλεται στo email: [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Customer Service, Phone Operators, Receptionist, Secretarial, jobs.