Φρουροί Ασφαλείας – Eagle Watch Security Services LTD

Job Overview

  • Industry Security

Η εταιρεία Eagle Watch Security Services Ltd στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί όπως εντάξει στο δυναμικό της Φύλακες Ασφαλείας για όλες τις επαρχίες.

Απαραίτητα προσόντα:

•Λευκό ποινικό μητρώο

•Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (οι άνδρες)

•Υπευθυνότητα και Συνέπεια

•Πείρα στον τομέα φύλαξης (θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)

Θα ληφθούν υπόψη (εάν υπάρχουν):

•Άδεια άσκησης του επαγγέλματος του φύλακα Ν.125(Ι)/07 και Ν.54(Ι)/2009 – άρθρο 6(1)

•Ικανότητα εργασίας σε σύστημα βάρδιας

•Πείρα στον τομέα φύλαξης

•Απολυτήριο Λυκείου/Πτυχίο

•Δίπλωμα Πρώτων Βοηθειών

Καθήκοντα:

•Στατική φύλαξη και εποχούμενες περιπολίες σε κτίρια και εγκαταστάσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν τα βιογραφικά τους στο email [email protected] ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22515780

Email Me Jobs Like These
Showing 1–6 of 592 jobs
Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies