Εξυπηρέτηση Πελατών – IREPAIRIT4U LTD

Permanent
  • Post Date: June 19, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Experience Fresh
  • Position Officer
  • Qualification Certificate
  • Gender Both
  • Industry for the position Sales
  • Contact Person Nicolas Ioannides
  • Company IREPAIRIT4U LTD

Η εταιρία IREPAIRIT4U LTD που εδρεύει στη Λευκωσία και δραστηριοποιείται στο χώρο των πωλήσεων κινητής τηλεφωνίας, ηλεκτρονικών υπολογιστών επεκτείνετε τώρα και στην Λεμεσό αναζητά πωλητή/τρία για να ενταχθεί στην εταιρία για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση πελατών, επίδειξη και πώληση προϊόντων
  • Γενική κατάρτιση αναγνώρισης προβλημάτων για τις υπηρεσίες που προσφέρει η εταιρία στο τομέα του σέρβις.

Απαιτήσεις:

  • Καλή γνώση των προϊόντων (κινητών, τάμπλετ, υπολογιστών και αξεσουάρ)
  • Αυτό-παρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες προς τους πελάτες και τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας

Η εταιρία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλώ όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Computer Science, Customer Service, IT, jobs.