Εξωτερικός Πωλητής – ΦΑΝΟΣ Ν. ΕΠΙΦΑΝΙΟΥ Δ.Ε. Λτδ

Full Time
  • Post Date: January 5, 2021
  • Apply Before: January 31, 2021
  • Location cyprus,
  • Experience 3 Years
  • Position Others
  • Industry for the position Wholesale
  • Company ΦΑΝΟΣ Ν. ΕΠΙΦΑΝΙΟΥ Δ.Ε. Λτδ
Job Description

Εξωτερικός Πωλητής

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο και έμπειρο για τη θέση του του Εξωτερικού Πωλητή σε Παγκύπρια βάση για το τμήμα Ειδών Υγιεινής (Epiphaniou Bath& Floors).

Κύρια Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη πελατολογίου και κλείσιμο παραγγελιών.
  • Χειρισμός και παρακολούθηση παραγγελιών και εξασφάλιση άριστης εξυπηρέτησης των πελατών.
  • Συμμετοχή στην ανάπτυξη της γκάμας προϊόντων του τμήματος με αποτελεσματική ανάλυση των τάσεων της αγοράς.

Κύρια Προσόντα

  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας.
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακής εμπειρία στον τομέα πωλήσεων. Εμπειρία στον τομέα των Ειδών Υγιεινής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλός χειρισμός προγραμμάτων Η/Υ.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 30 Ιανουαρίου δηλώνοντας τη θέση στο [email protected] ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

279073

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Retail sales, Sales, Sales Representatives, jobs.