ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ – Envirosafe Technologies Ltd

Full Time
  • Post Date: August 31, 2020
  • Apply Before: October 1, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Qualification Associate Degree
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Male
  • Industry for the position Environmental Services
  • Contact Person ARISTOTELIS CONSTANTINOU
  • Company Envirosafe Technologies Ltd

Η Envirosafe Technologies ltd, με έδρα την βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου, στα πλαίσια ανάπτυξης του τμήματος πωλήσεων φίλτρων νερού, ζητά να προσλάβει 2 εξωτερικούς πωλητές, για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Προώθηση προϊόντων & εκτέλεση παραγγελιών
  • Προσέλκυση νέων πελατών
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Διαχείριση εισπράξεων
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου

Απαιτούμενα προσόντα

  • Τουλάχιστον δυο (2) έτη προϋπηρεσία στον τομέα των πωλήσεων
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Επικοινωνιακές & Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη & Ενθουσιώδης προσωπικότητα
  • Αποτελεσματικότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Απαραίτητη γνώση Η/Υ (Microsoft office skills κ.ά.)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πτυχίο σε Marketing, Πωλήσεις ή Διοίκηση επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρονται

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές και Bonus επίτευξης στόχων
  • 13ος μισθός, Κοινωνικές ασφαλίσεις & Γεσυ
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση στις τεχνικές πωλήσεων και στη γνώση των προϊόντων μας, στην Κύπρο και στο εξωτερικό.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] ή στο fax 22387009.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.