Εργάτης/τρια Παραγωγής

Full Time
  • Post Date: November 8, 2018
  • Apply Before: December 8, 2018
  • Location cyprus, larnaca
  • Industry for the position Wholesale
  • Company Maxifoods LTD

Η εταιρεία Maxifoods Ltd. ζητά να προσλάβει ικανό και δραστήριο άτομο για τη θέση Εργάτη/τριας παραγωγής στην Βιομηχανική Περιοχή Δρομολαξιάς.

Καθήκοντα

  • Επεξεργασία, μεταποίηση και συσκευασία των προϊόντων με την χρήση μηχανής ή και χειρωνακτικά
  • Καθάρισμα, συγύρισμα εργασιακού χώρου
  • Γενικές εργασίες

Προσόντα

  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή κατάσταση υγείας
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και συνέπεια στην εργασία.

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Πενθήμερη εργασία
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] με θέμα Εργάτης/τρια Παραγωγής ή στο φάξ 24660281. Τηλέφωνο επικοινωνίας 24660292.