ΕΡΓΑΤΕΣ/ΕΡΓΑΤΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Job Overview

  • Qualifications Certificate
  • Position Other
  • Industry Printing
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρεία  PMMD Consulting ζητά εκ μέρους πελάτη της με έδρα την Λευκωσία να προσλάβει εργάτες/εργάτριες παραγωγής.

Βασικά καθήκοντα

  • Τήρηση και εκτέλεση του ημερήσιου προγράμματος παραγωγής
  • Χειρισμός, ρύθμιση και παρακολούθηση ορθής και αποδοτικής λειτουργίας των μηχανών
  • Τήρηση των κανόνων ασφάλειας και ορθών βιομηχανικών πρακτικών
  • Διαχείριση των απαραίτητων εντύπων

Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου/Τεχνικής Σχολής
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και βασική της Αγγλικής.
  • Ομαδικότητα, συνεργασία, τεχνική αντίληψη
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  • Εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Πενθήμερη εργασία
  • 13ος μισθός
  • 21 μέρες ετήσια άδεια

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη ‘Εργάτες/Εργάτριες Παραγωγής’ μέχρι τις 8 Οκτωβρίου 2021 στο [email protected] ή φαξ: 22026627.  Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση: θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies