ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ

Job Overview

  • Qualifications Diploma, Bachelor Degree, Master Degree
  • Position Other
  • Industry Pharmaceuticals
  • Contact Person ARISTOS ARISTODEMOU
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρεία T.C. CHRISTOFOROU LTD ζητεί να προσλάβει άτομο για τη θέση του Επιστημονικού Συνεργάτη  για τις επαρχίες Λευκωσίας και Λάρνακας.

Καθήκοντα: Επιστημονική υποστήριξη  στα συστήματα και αντιδραστήρια του οίκου BioMerieux σε Κλινικά  Εργαστήρια.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο στο τμήμα της Φαρμακευτικής/Μικροβιολογίας/Βιολογίας/Νοσηλευτικής/ Χημείας ή άλλου συναφή κλάδου.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Δυναμική προσωπικότητα και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Άδεια οδήγησης

Πακέτο ωφελημάτων:

  • Βασικός μισθός
  • Προμήθειες
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση Κύπρο & Εξωτερικό

Αιτήσεις με λεπτομερές βιογραφικό σημείωμα να αποσταλούν στο: [email protected]

Για περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ αποταθείτε στο τμήμα προσωπικού τηλ : 24668899.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας και με το πέρας της πρόσληψης θα διαγραφούν από τα αρχεία μας.

T.C.CHRISTOFOROU LTD

SERVING HEALTH SINCE 1978
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Category HEALTH

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies