Επιστάτης Εργοταξίου – Prime Property Group

Full Time
  • Post Date: March 6, 2020
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 5 Years
  • Position Manager
  • Industry for the position Construction
  • Contact Person Valeriia Sokolova
  • Company Prime Property Group
Job Description

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη εργασιών
  • Έλεγχος ποιότητας
  • Επίβλεψη προσωπικού
  • Συντονισμός συνεργείων υπεργολάβων
  • Έλεγχος παραλαβής υλικών

Απαιτήσεις για τη θέση:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση απαραίτητη
  • Απαραίτητη πείρα σε καλούπια, οπλισμό, σκυροδετήσεις
  • Γνώση καλής πρακτικής εκτέλεσης των εργασιών
  • Γνώση / ερμηνεία σχεδίων και προδιαγραφών του έργου
  • Χρήση τοπογραφικών οργάνων (level)
  • Απαραίτητη γνώση σε θέματα Ασφάλειας & Υγείας
  • Ικανότητα οργάνωσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα καλής συνεργασίας εντός της ομάδας του εργοταξίου

Προσφέρουμε:

  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Υψηλές αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: [email protected] αναφέροντας τον τίτλο της θέσης.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Building / Construction, jobs.