Εκπρόσωποι πωλήσεων και επικοινωνίας

Job Overview

Η εταιρεία μας με δραστηριότητα στον χώρο των πωλήσεων δίνει την ευκαιρία εργασίας σε 2 υποψήφιους για μόνιμη συνεργασία για την επαρχία Λάρνακας.

Αρμοδιότητες:

  1. Επικοινωνία με πελάτες και ανάπτυξη του πελατολογίου.
  2. Προβολή και προώθηση υπηρεσιών.
  3. Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων.
  4. Οργάνωση και ανάπτυξη διαφημιστικής καμπάνιας.

Προσόντα:

  1. Φιλόδοξα και επικοινωνιακά άτομα.
  2. Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος.
  3. Όρεξη για μάθηση.
  4. Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Ωφελήματα:

  1. Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον.
  2. Πλήρης και δωρεάν εκπαίδευση.
  3. Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης βασισμένες στα αποτελέσματα.
  4. Ανταγωνιστικές αμοιβές.

Παρακαλούνται όπως οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο [email protected] μέχρι της 16/12/2021.

*Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Company Information

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies