Ειδικός πωλήσεων

Job Overview

  • Qualifications Bachelor Degree
  • Position Manager
  • Industry Sales
  • Experience 1 Year
  • Contact Person Despo Demetriou
  • Contact Email [email protected]

Κλάδος: Χοντρικό και Λιανικό εμπόριο / Μηχανική

Επαρχία: Αμμόχωστος / Λάρνακα

Ο οργανισμός RTD Talos Ltd δέχεται αιτήσεις για τη θέση Ειδικού Πωλήσεων για εργοδότηση από ιδιωτική εταιρεία, πελάτη μας. Ο πελάτης ασχολείται με το εμπόριο χημικών και λιπαντικών για βιομηχανικές χρήσεις.

Καθήκοντα

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων (συμπεριλαμβάνει κατά πρόσωπο ή/και διαδικτυακές συναντήσεις σε καθημερινή βάση)
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής πλατφόρμας πωλήσεων
  • Διατήρηση και διεύρυνση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Σχεδιασμός και διαχείριση εκστρατειών προώθησης σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  • Διαχείριση πολλαπλών λογαριασμών σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  • Πολύ καλή γνώση των προϊόντων της εταιρείας
  • Υλοποίηση εταιρικών στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Πτυχίο Μηχανικής
  2. Εργασιακή εμπειρία σε θέματα πωλήσεων ή/και εξυπηρέτησης πελατών
  3. Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή γνώση αγγλικής
  4. Πολύ καλή γνώση Η/Υ, συμπεριλαμβανομένων εφαρμογών και προγραμματισμού
  5. Κάτοχος άδειας οδήγησης
  6. Εξοικείωση με μηχανικό και μηχανολογικό εξοπλισμό θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  7. Εξοικείωση με τη διαχείριση μέσων κοινωνικής δικτύωσης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Άλλες απαραίτητες δεξιότητες:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Υπευθυνότητα και εργατικότητα

Παροχές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό και τάμπλετ
  • Θα προσφερθεί εκπαίδευση στον επιτυχόντα σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας και της ηλεκτρονικής πλατφόρμας πωλήσεων

Contact Us

Subscribe and receive our latest vacancies