Διευθυντής/τρια Ξενοδοχείου 5* – Golden Bay Beach Hotel στην Λάρνακα

Job Overview

  • Qualifications Bachelor Degree
  • Position Manager
  • Contact Person Ευγενία ΝΙκολαου
  • Contact Email [email protected]

Lordos Hotels (Holdings) Public Ltd

Ζητείται Διευθυντής/τρια για το ξενοδοχείο Golden Bay Beach Hotel 5* στην Πύλα επαρχίας Λάρνακας.

 Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Αναγνωρισμένης Ξενοδοχειακής Σχολής.
  • Επαγγελματική εμπειρία σε διευθυντική θέση σε ποιοτικά ξενοδοχεία.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ηγείται δια του παραδείγματος επιδεικνύοντας αυτοπεποίθηση, θετική ενέργεια και ενθουσιασμό.
  • Γνώση και σχεδιασμός Πωλήσεων και Προώθησης.
  • Ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης, διοίκησης, ανάθεσης, συντονισμού και ελέγχου.
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και ικανότητα πρόβλεψης επιχειρησιακών κινδύνων.
  • Άριστη αντίληψη ποιότητας και υψηλή αισθητική για το Ξενοδοχειακό περιβάλλον.
  • Γνώση χρήσης βασικών Λογισμικών.

Κύρια καθήκοντα

  • Θα αναφέρεται στον Γενικό Διευθυντή Συγκροτήματος.
  • Μεριμνά για τη συνεχή ανάπτυξη, εκπαίδευση και επιμόρφωση του προσωπικού σε όλα τα θέματα των τεχνικών και κοινωνικών δεξιοτήτων με απώτερο στόχο την ανάπτυξη και απελευθέρωση όλων των δυνατοτήτων τους.
  • Υποβοηθά τους εργαζόμενους να αντιλαμβάνονται τις συνεχώς μεταβαλλόμενες ανάγκες και προσδοκίες των πελατών και να τις ξεπερνούν.
  • Παρακολουθεί και ενεργεί προληπτικά όσο αφορά τις ανησυχίες των εργαζομένων.
  • Παρακολούθηση των οικονομικών στοιχείων στο πλαίσιο των συμφωνηθέντων προϋπολογισμών.
  • Διαχείριση όλων των ξενοδοχειακών λειτουργιών με στόχο την διασφάλιση υψηλού επιπέδου υπηρεσιών και πλήρους ικανοποίησης των πελατών.
  • Ανάπτυξη, παρακολούθηση και έλεγχος της σωστής λειτουργία των τμημάτων.

Προσφέρεται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.
  • Εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον.
  • Προοπτικές για περεταίρω ανέλιξη.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο [email protected]

στα Κεντρικά Γραφεία της Εταιρείας μέχρι τις 05/12/2021.

Η Εταιρεία τηρεί όλους τους κανονισμούς Περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού και διακριτικού χειρισμού.

Subscribe and receive our latest vacancies