Διευθυντής / Διευθύντρια Ομάδας – ΑLTIUS insurance

Full Time
  • Post Date: May 25, 2021
  • Apply Before: June 25, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience 2 Years
  • Position Manager
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Insurance
  • Contact Person Stella Savva
  • Company ΑLTIUS insurance

Η Altius Insurance, λόγω επέκτασης των εργασιών της, ζητά προσωπικό για την στελέχωση του Δικτύου Πωλήσεων της στη Λευκωσία ( Κατάστημα 6 )

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ / ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑΣ

Προσόντα:

• Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

• Εμπειρία στις πωλήσεις Ασφαλιστικών Προϊόντων ή στον τραπεζικό τομέα

• Επιτυχία στις Εξετάσεις Πιστοποιητικού Βασικής Ασφαλιστικής Κατάρτισης (ΠΒΑΚ)

Καθήκοντα:

• Ανάπτυξη υφιστάμενης ομάδας Ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών

• Επέκταση ομάδας Ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών

• Ηγεσία ομάδας

Ωφελήματα:

• Ανταγωνιστικά ποσοστά προμηθειών, υπερπρομηθειών και επιδομάτων

• Δυνατότητα δημιουργίας υψηλού εισοδήματος

• Ταμείο Προνοίας

• Επίδομα Κοινωνικών Ασφαλίσεων

• Ασφάλεια Ζωής και Ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης

• Φιλοδώρημα μακροχρόνιας συνεργασίας

• Ισόβια Σύνταξη

Για προσωπική συνέντευξη στείλετε το βιογραφικό σας στο e-mail : [email protected]

309971

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Insurance, jobs.