ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Job Overview

  • Position Other
  • Industry Business Supplies and Equipment
  • Contact Person Loucaides Andreas
  • Contact Email [email protected]

Η Εταιρεία S.C.Twist Trading Ltd που παράγει τα προϊόντα Natural Life και που δραστηριοποιείται στο χώρο της διανομής τροφίμων με έδρα την Λευκωσία  ζητά για άμεση πρόσληψη Διανομέα τροφίμων.

Καθήκοντα

  • Φόρτωση, παράδοση και τοποθέτηση εμπορευμάτων στους πελάτες της Εταιρείας
  • Διανομή σε Παγκύπρια βάση με βάση πρόγραμμα
  • Διαχείριση επιστροφών από τους πελάτες

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Άδεια Οδήγησης – Άδεια φορτηγού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση Ελληνικής Γλώσσας
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Καλή επικοινωνιακή ικανότητα
  • Προηγούμενη πείρα σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές:

  • Υψηλές Απολαβές με βάση προηγούμενης πείρας
  • 13ος Μισθός
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο σχέδιο Ταμείου Προνοίας
  • Δυνατότητα χρήσης οχήματος για μεταφορά από και προς το σπίτι

Αποστολή βιογραφικών μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο [email protected] με την ένδειξη ”Διανομέας”.

Company Information

Contact Us