Διανομέας

Job Overview

Η θέση

Διανομέας

Λόγο αύξησης του όγκου εργασιών της, η εταιρεία Junior KM Greetings LTD ζητά να προσλάβει Διανομέα με στόχο την σωστή εξυπηρέτηση και επαγγελματική συμπεριφορά στην αγορά λιανικής πώλησης (καταστήματα τροφίμων, υπεραγορές, περίπτερα, βιβλιοπωλεία, ζαχαροπλαστεία, και άλλα).

Βασικά Καθήκοντα

  • Διανομή παραγγελιών σε όλα τα σημεία πώλησης
  • Τοποθέτηση και σωστή παρουσίαση των προϊόντων σε όλα τα σημεία πώλησης
  • Λήψη εκπαίδευσης για γνώση των προϊόντων αλλά και επαγγελματική στάση και συμπεριφορά σε όλες τις περιστάσεις.
  • Ανάπτυξη σχέσεων με τους πελάτες για εξατομικευμένη εξυπηρέτηση.
  • Συλλογή χρήσιμων πληροφοριών για την εταιρεία.

Προσόντα & Απαιτήσεις

  • Απόφοιτη/ος μέσης εκπαίδευσης