Διαχειριστής Αποθήκης

Full Time
  • Post Date: February 11, 2019
  • Apply Before: March 11, 2019
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Oil & Energy
  • Company Εταιρεία Oil & Energy

Εταιρεία πετρελαιοειδών  στη Λάρνακα ζητά να προσλάβει Διαχειριστή Αποθήκης με τα πιο κάτω προσόντα.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος λυκείου ή τεχνικής σχολής  ή/και ανώτερης εκπαίδευσης
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή & ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών  & Αγγλικών.
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού παλετοφόρου / περονοφόρου
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες, ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα και συνέπεια
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Εκπλήρωση Στρατιωτικών υποχρεώσεων

Κύρια καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος  για την οργάνωση της αποθήκης και την εύρυθμη λειτουργία της.
  • Τήρηση λειτουργικής ταξινόμησης υλικών και εξοπλισμού στην αποθήκη.
  • Η συμπλήρωση δελτίων παραλαβής εμπορευμάτων.
  • Τήρηση αρχείου εισαγωγής και εξαγωγής υλικών στο λογισμικό σύστημα της εταιρείας.
  • Στατιστικός έλεγχος κατανάλωσης υλικών για προσδιορισμό των ετήσιων αναγκών.
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων για έγκαιρο ανεφοδιασμό της αποθήκης και ετήσια απογραφή.
  • Η μεταφορά εμπορευμάτων και καθαριότητα αποθήκης.
  • Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας που ακολουθεί η εταιρεία για την ομαλή λειτουργία της αποθήκης.
  • Τήρηση των κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας.

Ελκυστικό Πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων)

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]  με τίτλο ‘Διαχειριστής Αποθήκης’ το αργότερο μέχρι 10/03/2019

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη.