Δάσκαλος/α – Εκπαιδευτικό Κέντρο ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ

Full Time
  • Post Date: March 28, 2021
  • Apply Before: April 28, 2021
  • Location cyprus, nicosia
  • Experience Fresh
  • Position Others
  • Qualification Bachelor Degree
  • Offered Salary 0 - €15,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Education
  • Contact Person Stavros Charalambous
  • Company Εκπαιδευτικό Κέντρο ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ

Το Εκπαιδευτικό Κέντρο ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ ζητά να προσλάβει Δάσκαλο/α για διδασκαλία μαθητών Δημοτικού.

Καθήκοντα:
•    Διδασκαλία μαθητών Δημοτικού.
•    Άλλα διαδικαστικής φύσεως θέματα που αφορούν τη λειτουργία του φροντιστηρίου.

Ωράριο:
•    Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 1:30μμ-7:30μμ
•    Σάββατο 9:00πμ-1:30μμ

Προσόντα:
•    Πτυχίο Δημοτικής Εκπαίδευσης

Επιπρόσθετα προσόντα:
•    Ειδίκευση στα μαθηματικά είτε σε επίπεδο Πτυχίου είτε Μεταπτυχιακού
•    ECDL (7 ενότητες)

Μισθός:
•    Ανά μήνα €1200
•    Από Σεπτέμβριο μέχρι Ιούνιο

Διαδικασία αίτησης εργασίας:
•    Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στέλνουν το CV τους στο [email protected] όπου στο email subject να υπάρχει το λεκτικό: DIMOTIKO-KARIERA

300935

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Teachers, jobs.