Άτομο για στελέχωση του Purchasing Department – CH & MAOURIS CO LTD

Full Time
  • Post Date: August 5, 2020
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Building Materials
  • Company CH & MAOURIS CO LTD

Η εταιρία Ch&P Maouris ζητά για πλήρη εργοδότηση άτομο για στελέχωση του Purchasing Department της εταιρίας.

Καθήκοντα:

  • Διαχείρηση παραγγελιών απο πελάτες
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και προγραμματισμός φορτώσεων
  • Τιμολόγια Εργοστασίων
  • Τιμές προιόντων

Προσόντα:

  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές γνώσης Ηλεκτρονιού Υπολογιστή
  • Ικανότητα να εργάζετε κάτω απο πίεση
  • Υπευθηνότητα και ακαιρεότητα χαρακτήρα

Παροχές:

  • Πενθήμερη εργασία Δευτέρα-Παρασκευή
  • 13ος μισθός
  • Απολαβές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Θερινό Ωράριο
Δευτέρα- Τρίτη 800-1300, 1600-1900
Τετάρτη 800-1300
Πέμπτη – Παρασκευή 800-1300, 1600-1900
Σάββατο 900-1300

Χειμερινό Ωράριο
Δευτέρα- Τρίτη 800-1300, 1500-1800
Πέμπτη – Παρασκευή 800-1300, 1500-1800

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Sales, jobs.