Άτομο για στελέχωση Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών

Full Time
  • Post Date: December 17, 2019
  • Location cyprus, nicosia
  • Qualification Bachelor Degree
  • Industry for the position Consumer Services
  • Company The model Famagusta Bakeries

Ζητείται άτομο για απασχόληση στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών εταιρείας, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής και εμπορίας ειδών αρτοποιίας, με έδρα τη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες/πωλητές για λήψη παραγγελιών
  • Διαχείριση παραγγελιών (Καταχώρηση, τιμολόγηση κ.λ.π.)
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων / Συμμετοχή σε ενέργειες τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ικανότητα επικοινωνίας και ανάπτυξης άριστων σχέσεων με πελάτες
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office με ιδιαίτερη έμφαση σε Excel και Word
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο σε συναφή κλάδο (Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ κλπ)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία χρήσης συστημάτων ERP

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μισθό αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Επιβράβευση απόδοσης & επίτευξης στόχων προωθητικών ενεργειών
  • Σχέδιο ιατροφαρμακευιτκής περίθαλψης

Παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στην διεύθυνση [email protected]

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Business Administration, Customer Service, Marketing / PR / Social Media, jobs.