Άτομα για προώθηση πωλήσεων και χειρισμό Social Media

Full Time
  • Post Date: June 9, 2021
  • Apply Before: July 9, 2021
  • Location cyprus,
  • Industry for the position Marketing and Advertising
  • Company Arvani Exhibitions Ltd

Η Εταιρεία Αrvani  Exhibitions Ltd που ειδικεύετε στη διοργάνωση εκθέσεων, ζητά άτομα για να αναλάβουν την προώθηση και πώληση των εκθέσεων, αλλά και το χειρισμό των Social Media για πλήρη ή και μερική απασχόληση.

Προσόντα:

  • Επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Αγγλική γλώσσα
  • Βασικές γνώσεις marketing
  • Γνώσεις των social media
  • Γνώση Microsoft Office (Word, Excel)
  • Γνώση σχεδιαστικών λογισμικών όπως Adobe Photoshop, Adobe InDesign και Illustrator θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση διαχείρισης μέσων κοινωνικής δικτύωσης και τοποθέτησης διαφημίσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Εξεύρεση, επικοινωνία και εξυπηρέτηση υποψηφίων πελατών (εκθετών)
  • Εξυπηρέτηση πελατών (εκθετών)
  • Σχεδιασμός απλών γραφικών για ιστοσελίδες και πλατφόρμες κοινωνικής δικτύωσης (posters, banners, μικρά φυλλάδια)
  • Τοποθέτηση διαφημίσεων σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  • Διαχείριση μέσων κοινωνικής δικτύωσης

Η θέση θα είναι μερικής απασχόλησης για το καλοκαίρι με προοπτική μονιμότητας από τον Σεπτέμβριο.

Μισθός βασικός και αναλόγως προσόντων.

Αποστολή  cv  στο  [email protected]

Για πληροφορίες 22.315.477

313277

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Graphic Designers, Marketing / PR / Social Media, jobs.