Αρχιτέκτονες

Full Time
  • Post Date: November 8, 2019
  • Apply Before: December 8, 2019
  • Location cyprus, limassol
  • Experience 1 Year
  • Position Others
  • Qualification Diploma
  • Offered Salary €15,000 - €20,000
  • Gender Both
  • Industry for the position Architecture & Planning
  • Contact Person Victor Hadjikyriacou
  • Company VAKIS ASSOCIATES
Job Description

VAKIS ASSOCIATES architects.designers

Το αρχιτεκτονικό γραφείο VAKIS ASSOCIATES architects & designers επιθυμεί να προσλάβει αρχιτέκτονες για πλήρη απασχόληση με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση προγράμματος Autocad 2d
  • Πολύ καλή γνώση σε θέματα και κανονισμούς Πολεοδομικής Άδειας και Άδειας Οικοδομής.
  • Καλή γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών για δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία: τουλάχιστον 1 ετών.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και σχεδίαση αρχιτεκτονικών σχεδίων με πρόγραμμα Autocad 2D
  • Τρισδιάστατη σχεδίαση και παραγωγής τρισδιάστατων απεικονίσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με δείγμα της δουλειάς τους CV & Portfolio PDF στο email: [email protected]

www.vakisassociates.com