Αρχιτέκτονας

Full Time
  • Post Date: February 7, 2020
  • Apply Before: March 7, 2020
  • Location cyprus, nicosia
  • Qualification Bachelor Degree
  • Industry for the position Civil Engineering
  • Company Ν. ΓΑΒΡΙΗΛ & ΥΙΟΙ ΛΤΔ

Η Εταιρεία Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ, που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, λόγω ανάληψης νέων έργων, δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Προετοιμασία αρχιτεκτονικών σχεδίων με πρόγραμμα AutoCAD
  • Σχεδίαση κατασκευαστικών σχεδίων
  • Δημιουργία τρισδιάστατων μοντέλων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό Δίπλωμα στον κλάδο Αρχιτεκτονικής
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Εξαίρετη γνώση Microsoft Office (MSProject, Word, Excel, Outlook) και σχεδιαστικών προγραμμάτων AutoCAD, Photoshop
  • Πολύ καλή γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών για δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων και τρισδιάστατη σχεδίαση – παραγωγή τρισδιάστατων απεικονίσεων
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, οργανωτική ικανότητα, μεθοδικότητα και υπευθυνότητα

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Στον/η επιτυχή υποψήφιο/α θα προσφερθεί υψηλό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές καριέρας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Ωράριο Εργασίας:

Καθημερίνα 8:00-16:00

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] με τίτλο ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Looking for a new job in Cyprus? Find out more current vacancies and apply for open positions of Architects, jobs.