Αποθηκάριος / Πωλητής – SPYROS STAVRINIDES LTD

Job Overview

  • Industry Machinery
  • Experience 2 Years
  • Contact Person Harry Zannetos
  • Contact Email [email protected]

Η εταιρεία ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο/Πωλητή, για την Αποθήκη της, στον Λυκαβητό, Λευκωσία.

Καθήκοντα:

•Παραλαβή προϊόντων και αποστολή σε πελάτες

•Διατήρηση ευταξίας στον χώρο ευθύνης και διαχείριση αποθεμάτων

•Επικοινωνία με τα καταστήματα, υπηρεσίες και πελάτες

•Τήρηση διαδικασιών της εταιρείας

•Έκδοση τιμολογίων, πωλήσεις εξαρτημάτων & προϊόντων

Ημέρες εργασίας: 5ήμερη απασχόληση

Προσόντα:

•Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

•Καλή γνώση Η/Υ